nov 04 2009

Qui treballa a Grans i Menuts?

Publicado por a las 14:47 en GENERAL

todos

Els alumnes de segon de Primària hem estudiat el projecte  “Tornem al col.legi”.

Aquest projecte ens ha servit entre d’altres per recordar els diferents espais de la nostra escola, les normes de funcionament, per tal d’aconseguir una correcta convivència i a més a més, per a recordar quines persones hi treballen.

Per  dur a terme tots aquests propòsits hem fet diverses entrevistes que podeu llegir en el mural que hem posat a la porta de la nostra classe i també hem fet un mural amb dibuixos de totes les persones que traballen a la nostra escola, que també podeu veure a la paret que hi ha enfront del menjador.

Ací teniu algunes mostres.
Esperem que us agraden molt!Nosaltres ens ho hem passat molt bé!

Lucy Rafa

marisa

Comentarios desactivados

Comentarios cerrados.